Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Stara Wiśniewka – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Wielkopolsce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

690 000 zł10 053 m² 68,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa Cena! Przedsiębiorco-oferta dla Ciebie! Działka inwestycyjna, zabudowana budynkami i stacją paliw- położona jest na samym końcu miejscowości słynącej z organizowanych corocznych Dni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka Wiktorówko

Wiktorówko(Stara Wiśniewka + 22 km)

99 766 zł1 202 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne 4 działki w miejscowości Wiktorówko Działki z mpzp -wiktorówko blisko Łobżenicy Działki mieszkaniowo usługowa- wiktorówko gmina Łobżenica. Działki znajdują się zaledwie 4.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Krzemieniewo

Krzemieniewo(Stara Wiśniewka + 19 km)

99 000 zł10 000 m² 9,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 1 ha, położona w miejscowości Krzemieniewo, gmina Czarne, powiat człuchowski (woj. pomorskie). Nieruchomość posiada plantację jodły.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Gdańska

Jastrowie(Stara Wiśniewka + 19 km)

600 000 zł48 868 m² 12,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Agencja westate zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 działek usługowych położonych przy drodze krajowej nr 11, o łącznej powierzchni 4,89 ha. **atuty** - pełne uzbrojenie: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Roosevelta

Jastrowie(Stara Wiśniewka + 19 km)

61 900 zł791 m² 78,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości Jastrowie ul. Roosevelta oznaczona ewidencyjnie nr 2089/4 o pow. 0,0791 ha obręb Jastrowie z udziałem 1/6.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Bińcze

Bińcze(Stara Wiśniewka + 23 km)

850 000 zł167 466 m² 5,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam 16,74 ha lasu w jednym rozłogu, działka w kształcie prostokąta. Dobry dojazd, położenie na skraju wsi Bińcze w gminie Czarne, powiat Człuchowski. Las młody, w 16 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Łąkie

Łąkie(Stara Wiśniewka + 7 km)

64 240 zł803 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjne działki w Łąkie - w sąsiedztwie dwóch jezior - w Gminie Lipka! Na sprzedaż kompleks działek o powierzchni 803 m2 do 1270 m2 - cena 80 zł/m2 (pierwsza linia od jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Kruszki

Kruszki(Stara Wiśniewka + 25 km)

150 000 zł3 618 m² 41,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 3618 m2 - Kruszki, gmina Łobżenica Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,36 h, położona w miejscowości Kruszki, gmina Łobżenica. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Żeleźnica

Żeleźnica(Stara Wiśniewka + 22 km)

79 000 zł1 010 m² 78,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piła okolice - Żeleźnica Przedmiotem oferty jest urokliwie położona działka budowlana Powierzchnia działki 1010m2 Działka płaska, w kształcie prostokąta Media: prąd (są skrzynki) Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Żeleźnica

Żeleźnica(Stara Wiśniewka + 22 km)

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy | Żeleźnica, gm. Krajenka Tytułem oferty jest płaska działka o powierzchni 1000 m znajdująca się w miejscowości Żeleźnica w Gminie Krajenka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Górzna

Górzna(Stara Wiśniewka + 13 km)

58 900 zł1 100 m² 53,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Górzna. Dodatkowo, w ofercie posiadamy cztery sąsiednie działki, co daje możliwość zakupu większej powierzchni według.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij